"no, wir habe nicht job fur dich..."
to je moja iskustvo od jutros, ovdje u ovom hladnom becu.
tako je bilo i u italiji. rekoh kat unaprijed da ce nas odlazak tamo biti waist of time.
bila sam u pravu!
anyway, u u-ban-u, pri povratku, kat i ja smo razgovarale kako je zanimljivo posmatrati ljude u metrou.
ove dvije zene su sjedile ispred nas:
women from metro: not knowing each other: similarities:glasses, fase expretion, reading newspaper, probably age, and who knows what else...


